Kniha Spirituálna Dietetika

Spirituálna dietetika Vplyv 101 potravín na človeka z pohľadu duchovných síl, Peter Filo MMA

"Spirituálna dietetika učí, ako si vyberať potraviny, nápoje, liečivé byliny (ale aj rastliny a stromy vo svojom okolí), aby nás posilňovali tak svojou vitalitou (prírodným magnetizmom), ako aj pôsobením svojho ducha. Potraviny, nápoje a byliny (aj koreniny a dochucovadlá) majú svoju kvalitu nie len na úrovni kalorickej a výživovej, ale aj na spirituálnej (duch rastliny - potraviny) a energetickej (čchi - prírodný magnetizmus). Po konzumácií sa spirituálna kvalita potravín prejavuje ich pôsobením na čakry človeka, Hara človeka, ducha človeka a jeho ďalšie jednohmotné telá a orgány. 

35€

Energetická úroveň potravín sa prejavuje dopĺňaním prírodného magnetizmu do organizmu a tým jeho posilnením (napríklad jahody, kaleráb, hovädzie mäso), alebo jeho oslabovaním (mango, špargľa, kuracie mäso). Správnym výberom potravín podľa týchto kritérií dokážeme dlhodobo ovplyvňovať svoju duševnú pohodu, duchovný rast, fyzický aj intelektuálny vývoj. Správnym spôsobom varené potraviny dokážu výrazne posilniť organizmus (napríklad slepačí vývar), ale keď ho zohrejeme v mikrovlnnej rúre, zničíme jeho prírodný magnetizmus aj ducha. Taká potravina je už iba mŕtva masa, ktorá nám síce vyplní žalúdok, ale po jedle spôsobí únavu. Taktiež rozličné nápoje na nás pôsobia vyživujúco (z pohľadu prírodného magnetizmu), ale aj oslabujúco. Týka sa to tak čistej vody, ako aj sirupov, sladených sýtených nápojov, vín, alkoholu, kávy, čajov... Ak chceme žiť zdravo, naplno, byť plný energie, nie je jedno čo jeme a pijeme. 

Takže prírodný magnetizmus a duch potraviny. Také je to jednoduché. No zložitá je aplikácia do denného života. Prečo? Pretože zlozvykov sa ťažko zbavujeme. No treba to na pár týždňov skúsiť. Výsledky sú ohromujúce. 

Kniha Spirituálna dietetika obsahuje 101 potravín, ktoré odhaľujú svoje pôsobenie aj na Váš duchovný život. 

Počet strán: 267

Väzba: mäkká, brožovaná

Jazyk: slovenský

Rok vydania: 2022