Home Aura Cleaning (čistenie nehnuteľností)

Home Aura Cleaning (čistenie nehnuteľností)

Home Aura Cleaning je metóda energetického „upratovania“ nehnuteľnosti. Tento kompletný systém úpravy energetiky Vášho bývania pomôže skvalitniť Váš život na všetkých úrovniach, zbaviť Vás mnohých problémov, o ktorých ani netušíte že ich spôsobuje Váš vlastný obytný priestor, zlepšiť vzťahy, pomôcť Vám uzdraviť sa,  zvýšiť finančný zisk, nájsť partnera, mať zdravé deti…

  Za týmto účelom zohľadňuje Home Aura Cleaning množstvo prírodných zákonitostí a pravidiel, aplikáciou ktorých možno pozitívne ovplyvniť energetiku priestoru a tým aj zdravie a vitalitu jeho obyvateľov. Dá sa povedať že všetko okolo domu, stavba samotná, ako aj všetky predmety, ktoré do bytu umiestnite, určitým spôsobom ovplyvňujú kvalitu vášho bývania a tým aj Váš život.

Energetika obytného i pracovného priestoru Vás ovplyvňuje viac ako si myslíte, a pokiaľ ste dlhé roky bez peňazí alebo Vás dlhodobo trápia choroby, je pravdepodobné, že na vine je z veľkej časti aj vaše bývanie (okrem Vášho osudu, a vnútorného postoja).

Zdravie Vám môže podkopávať aj nesprávne umiestnená posteľ, či nevhodne zvolený pôdorys domu, takisto ako aj geopatogénne vyžarovanie z podložia na ktorom dom stojí. Tomu sa hovorí toxické životné prostredie na úrovni bioenergií. Pokiaľ sa v dome nachádza duša zomrelého alebo iné entity, môže to byť základom Vášho dlhodobého problému.

Pokiaľ sa deti v noci budia, nechcú spávať sami vo svojej posteli, treba priestor očistiť na úrovní energií aj bytostí, ktoré môžu v priestore pobývať. Deti sú veľmi citlivé, a nie raz pomohlo práve čistenie domu, aby našli svoj pokoj. Mnohí ľudia sa cyklicky vracajú k svojím lekárom, ktorý ich už celé roky preliečujú, no vždy to vydrží iba pár mesiacov, a problém je späť.

V takomto prípade je problém aj v kvalite bývania a životného prostredia všeobecne. Preto pri chronických a dlhotrvajúcich ochoreniach by sa vždy mala kombinovať liečba u lekára s vyladením jemných energií príbytku chorého človeka a jeho energetická očista. Odporúča sa aj pri onkologických ochoreniach.

Cena: 40 Eur/hodina

Kedy použiť Home Aura Cleaning

  • Ak kupujete byt, dom, priestory pre podnikanie
  • Ak pocit že v dome „straší“
  • Ak prevádzate rekonštrukciu bytu, domu, firmy
  • Ak chcete predať nehnuteľnosť a nedarí sa Vám

sledujte nás na sociálnych sieťach Facebook a Instagram